Taśma COB 12V COB 8mm 320led 4000K 1000lm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Taśma COB 12V COB 8mm 320led 4000K 1000lm

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
100 35,50 zł 600,00 zł

41,50 zł Brutto

33,74 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 50.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Taśmy COB LED  to idealny produkt zarówno do oświetlenia dekoracyjnego jak i doskonałego doświetlenia półek regałów, blatu roboczego w kuchni, lustra czy podwieszonego sufitu, gdzie miejsca nie jest wiele. Dzięki systemowi COB światło jest jednolite, pozbawione widocznych punktów świetlnych. Dzięki możliwości cięcia taśmy co 25mm jesteście Państwo dopasować właściwie każdą wymaganą długość a taśma samoprzylepna umożliwia jej trwałe zamocowanie.

To produkt dla wszystkich tych, którzy szukają kompromisu między jakością i ceną. Dobre podłoża PCB na którym umieszczone są wyselekcjonowane diody LED to gwarancja niezawodności.

Dane techniczne

 • Napięcie zasilające: 12V DC
 • Moc: 10W/mb
 • Strumień światła: 1000lm
 • Szerokość PCB: 8mm
 • Ilość LED: 320 diod/1m
 • Klasa szczelności: IP20
 • Współczynnik oddawania barw: CRI>90Ra
 • Temperatura pracy: -25  + 60 ?
 • Kąt świecenia: 180 °
 • Sekcja cięcia: 25mm
 • Grubość PCB: podwójny podkład

COB-12V-N

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)