Moduł LED 12V 5730 zimna biel 6500K
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Moduł LED 12V 5730 zimna biel 6500K

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
10 25,75 zł 50,00 zł

30,75 zł Brutto

25,00 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 5.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Moduł LED  to najbardziej ekonomiczne i najbardziej wydajne rozwiązanie LED do podświetleń powierzchni o średniej głębokości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim wszechstronnością zastosowań, stosowane do podświetlenia m.in. reklam, banerów reklamowych, półek sklepowych, schodów a także w samochodach. Klasa szczelności na poziomie IP65 pozwala na montowanie ich w miejscach bezpośrednio narażonych na wilgoć czy zalania. Przewody, którymi są połączone moduły pozwalają na montowanie ich w przeróżnych konfiguracjach a mocna taśma, która jest umieszczona na ich tyle, na montaż w różnych miejscach bez potrzeby wiercenie otworów.

Dane techniczne:

 • zasilanie: 12V DC

 • moc: 1.5W

 • dioda: 2835

 • kąt świecenia: 160º

 • barwa światła: ciepła biel 3200K

 • średnica soczewki: 10mm

 • temperatura pracy: -25º +70º

 • długość przewodu między modułami: 70mm

 • odległość między środkami modułów na łańcuchu: ok 140mm

 • ilość modułów na 1m: 5szt.

 • wymiary: 67mm x 13mm x 6mm (długość, szerokość, wysokość)

 • klasa ochrony na warunki atmosferyczne: IP65

Sprzedaż pakietowa. Jeden pakiet to 20 modułów.

5730W

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)