NEON COB Pasek Elastyczna taśma LED W Biały IP65 100M
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

NEON COB Pasek Elastyczna taśma LED W Biały IP65 100M

690,00 zł Brutto

560,98 zł Netto

Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Jednolita linia światła, którą podłączysz bezpośrednio do prądu 230V. Wymagany jedynie stabilizator!  To ogromny atut, jaki oferuje Ci taśma LED COB 230V. Pasek LED COB to specjalistyczny, który zapewnia niewiarygodnie gładkie światło, pozbawione poszczególnych punktów świetlnych. Wykorzystując taśmę LED COB, nie musisz stosować profilu z mlecznym kloszem, aby uzyskać jednolitą linię światła, bez pojedynczych punktów LED. Taśma LED COB charakteryzuje się elastycznością i wszechstronnym zastosowaniem. Będziemy mogli ją wykorzystać do oświetlenia wszelakiego rodzaju wnętrz. Taśma LED COB 230V zabezpieczona jest przezroczystym silikonem o klasie szczelności IP67, dzięki czemu jej zastosowanie jest praktycznie nieograniczone. Doskonale sprawdzi się zarówno w instalacjach wewnętrznych jak i zewnętrznych. Wykorzystując taśmy LED oparte na technologii diod COB, dzięki dużemu zagęszczeniu chipów na metrze uświadczymy efekt pełnej (jednolitej) linii świetlnej.

Dane techniczne:

  • barwa światła: zimna biel 6500K

  • napięcie zasilania: 230V

  • moc: 15W/1m

  • cięcie: co 50cm

  • klasa szczelności: IP65

  • opakowanie: 100m

  • rozmiar: 10x3mm (szer.x wys.)

KUPUJĄC 1 SZT DOKONUJECIE PAŃSTWO ZAKUPU 100M

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)