Lampki ogrodowe, wbijane ciepła biel +RGB, kula 15cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Nowy

Lampki ogrodowe, wbijane ciepła biel +RGB, kula 15cm

16,50 zł Brutto

13,41 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 9.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Lampy solarne, wbijane w ziemię  jednocześnie udekorują i oświetlą miejsca, w których podłączenie prądu jest problematyczne. Biała kula o średnicy 15cm wygląda równie efektownie w dzień, kiedy nie świeci, jak i w nocy kiedy się włączy. Dzięki przełącznikowi, który znajduje się wewnątrz lampy, sam zdecydujesz czy lampa ma świecić spokojnym ciepłym białym światłem  czy jednak na kolorowo, zmieniając barwy w delikatny, przepływający sposób.

Dane techniczne:

  • wysokość bez szpikulca: 28cm

  • długość szpikulca: 10,5cm

  • średnica kuli: 15cm

  • barwa światła do wyboru: ciepła biel lub RGB

  • klasa szczelności: IP65

  • włącznik/wyłącznik

Po umieszczeniu lampy w podłożu pamiętaj, aby włączyć włącznik w pozycję ON, by umożliwić jej świecenie po zmroku.

Prosimy pamiętać, że do prawidłowego działania produktu niezbędna jest energia słoneczna w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lampy mogą nie świecić poprawnie z względu na brak możliwości naładowania akumulatora.

15

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)