Lampy solarne UFO 250W
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Lampy solarne UFO 250W

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
5 300,00 zł 100,00 zł

320,00 zł Brutto

260,16 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Lampy Solarne to genialne rozwiązanie na oszczędne oświetlenie zarówno do przydomowych ogrodów jak i terenów dookoła osiedli. Wpasują się do każdego miejsca, które w nocy wymaga oświetlenia, a za dnia posiada dostęp do promieni słonecznych. Ustawione w odpowiednich odstępach mogą również posłużyć jako oszczędne oświetlenie parków lub ścieżek.

Dane techniczne:

 • moc: 250W

 • źródło światła: diody SMD (400 diod)

 • 5 paneli świetlnych

 • średnica lampy: 55cm

 • czujnik ruchu: tak

 • pilot: tak

Funkcje Pilota Zdalnego Sterowania

 1. Uruchomienie lampy

 2. Tryb czujnika ruchu

 3. Ręczne zwiększanie mocy lampy co 10%

 4. Uruchomienie trybu 4+4

 5. Uruchomienie trybu 6H

 6. Uruchomienie trybu 4+8

 7. Całkowite wyłączenie lampy

 8. Ręczne zwiększenie mocy lampy do 100%

 9. Ręczne zmniejszanie mocy lampy co 10% (max do 30%)

 10. Ręczna zmiana mocy lampy do 50%

 11. Uruchomienie trybu 8H

 12. Uruchomienie trybu 4+6

!LAMPY SPRZEDAWANE SĄ BEZ SZTYCY  MONTAŻOWEJ!

US-250W

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)