Lampa solarna, średnia H90cm
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Lampa solarna, średnia H90cm

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
10 141,00 zł 110,00 zł

152,00 zł Brutto

123,58 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Majestatyczna lampa solarna, z kinkietem o mocy świetlnej 100 Lm  to wspaniałe urozmaicenie wyglądu ogrodu w nocy.

90 cm wysokości i antyczny styl sprawia, że nawet w dzień ta lampa nadaje naszemu ogrodowi wyjątkowego charakteru. Po zmroku wrażenie się potęguje i daje praktyczne korzyści - oświetla teren. Zastosowany tu panel solarny polikrystaliczny, działa przez wiele lat. Wystarczy solidnie zamontować i cieszyć się wyglądem i ekologicznym światłem w ciągu nocy.

Podstawa lampy ma otwory służące do przykręcenia do podłoża (na. betonowego bloczku). 

Dane techniczne:

  • wysokość całkowita: 90cm

  • średnica klosza: 20cm

  • źródło światła: diody SMD 2835

  • barwa światła: ciepła/ zimna/ neutralna biel

  • pilot w komplecie: tak

  • śruby montażowe w komplecie: tak

  • Prosimy pamiętać, że do prawidłowego działania produktu niezbędna jest energia słoneczna w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lampy mogą nie świecić poprawnie z względu na brak możliwości naładowania akumulatora.

Y-104

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)