Panele podtynkowe 24W 6500K
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Panele podtynkowe 24W 6500K

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
20 29,00 zł 120,00 zł

35,00 zł Brutto

28,46 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Panele LED to doskonałe rozwiązanie do oświetlenia każdego rodzaju wnętrz takich jak: biura, mieszkania, domy, sklepy itp. ich estetyczne wykonanie i jakość użytych materiałów pozwala na długą bezawaryjną pracę.

Charakteryzuje się niskim zużyciem energii, wysoką wydajnością i łatwością montażu.

W skład zestawu wchodzą:

 • Panel LED

 • Zasilacz 220V - 240V AC/ 12V DC

 • Uchwyty mocujące

Dane techniczne:

 • Źródło światła: SMD LED

 • Napięcie zasilania:165-265V AC

 • Moc poboru prądu: 24W

 • Strumień świetlny: 1920Lm

 • Barwa światła: zimna biel 6500K

 • Wymiary: średnica zewn. 300 mm x grubość 30mm, średnica otworu montażowego: 275 mm

 • Żywotność: do 30 000h

 • CRI: RA>80

803-24W W

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

chat Komentarze (0)