Reflektor szynowy LED 12W 6500K
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Wyprzedaż!

Reflektor szynowy LED 12W 6500K

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
30 24,00 zł 180,00 zł

30,00 zł Brutto

24,39 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 10.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Reflektory szynowe, jednofazowe są idealnym rozwiązaniem w oświetleniu wszelkiego rodzaju witryn, wystaw, ekspozycji sklepowych jak i w oświetleniu domowym.

Bardzo łatwy i szybki sposób montażu i regulacji reflektorów w szynie , niewymagający żadnych narzędzi.

Posiadają regulację zarówno w pionie jak i w poziomie co pozwala na oświetlenie dowolnie żądanego miejsca.

Dane techniczne:

  • źródło światła: dioda COB

  • napięcie zasilania: 85-265V

  • pobór mocy: max 12W

  • strumień świetlny: 1200Lm

  • barwa światła: zimna biel 6500K

  • kąt świecenie: 45°

GD212

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)