Taśma LED 100M IP65 60 SMD 4040 230V Neutralna silikon
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Taśma LED 100M IP65 60 SMD 4040 230V Neutralna silikon

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
4 307,50 zł 170,00 zł

350,00 zł Brutto

284,55 zł Netto

Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Taśmy LED stosowane są w wielu instalacjach oświetleniowych oraz dekoracyjnych i nie wymagają wykorzystania zewnętrznego zasilacza. Taśmy LED 230V możemy stosować zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Doskonale sprawdzają się do mieszkań, jak i do przestrzeni biznesowych ale można je wykorzystać również do dekoracji ogrodów, altan, czy podjazdów.

Taśma ta podłączana jest bezpośrednio do instalacji prądu gniazdkowego z wykorzystaniem stabilizatora napięcia (dostępne w naszej hurtowni). Jeden stabilizator przyłączeniowy pozwoli Ci na podłączenie aż 50 metrów taśmy LED 230V.

Dane techniczne:

  • źródło światła: diody 4040

  • ilość diod: 60/mb

  • możliwość dzielenia: co 100cm (zaznaczone miejsca)

  • klasa szczelności: IP65

  • barwa światła: neutralna biel 4000K

  • napięcie zasilania: 110-240V

  • długość rolki: 100m

  • max pobór prądu: 6W/1mb

Na 1 belce znajduje się 100mb taśmy.

105N

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)