Taśma LED 230V 2835 ►20cm◄
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Taśma LED 230V 2835 ►20cm◄

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
4 485,00 zł 260,00 zł

550,00 zł Brutto

447,15 zł Netto

Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Prezentowana taśma to innowacyjny produkt, który oferuje szerokie możliwości zastosowania w warunkach zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Produkt posiada klasę szczelności IP68, co oznacza, że jest całkowicie zabezpieczony przed kurzem i wodą. Dzięki temu taśma LED może być używana w miejscach o wysokiej wilgotności. Kolor światła to "biały ciepły" (3000K), który jest idealny do stworzenia przytulnej i relaksującej atmosfery w salonie, sypialni, ogrodzie czy w innych miejscach  w których chcemy stworzyć ciepły, domowy klimat. Taśma LED jest zasilana napięciem 230V, wymaga jednak podpięcia przez stabilizator (max 35m taśmy pod 1 stabilizator). Stabilizatory również są dostępne w naszej ofercie. Dokonując zakupu w ilości 1 szt. kupujecie Państwo 100m/b taśmy.

Dane techniczne:

  • źródło światła: diody 2835

  • ilość diod: 120/mb

  • możliwość dzielenia: co 20cm (zaznaczone miejsca)

  • barwa światła: ciepła biel 3200K

  • napięcie zasilania: 110-240V

  • długość rolki: 100m

  • max pobór prądu: 12W/1mb

  • na 1 belce znajduje się 100mb taśmy.

KUPUJĄC 1 SZT DOKONUJECIE PAŃSTWO ZAKUPU 100M

207W

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)