Taśma LED RGB 5m 2835-12V
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Taśma LED RGB 5m 2835-12V

Ilość hurtowa Cena hurtowa Oszczędzasz przy zakupie hurtowej
50 13,50 zł 125,00 zł

16,00 zł Brutto

13,01 zł Netto

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 20.
Codziennie nowe produkty
Szybka wysyłka
Bezpieczne płatności

Kolorowa taśma LED 2835 ma szerokie zastosowanie, można ją użyć do podświetlenia wnęk, w sufitach podwieszanych, za telewizorem, w garderobie i w wielu innych miejscach!  Ogranicza Cię tu tylko Twoja wyobraźnia.

Zamocowanie taśmy LED jest niezwykle proste, dzięki taśmie z klejem na spodniej warstwie. Wystarczy usunąć pasek zabezpieczający i przykleić w odpowiednim miejscu!

Parametry techniczne:

  • taśma LED: RGB

  • rodzaj diod: SMD 2835

  • ilość diod na 1m: 54

  • pobór prądu maksymalny: 4W

  • zasilanie: 12V DC

  • kąt świecenia: 120°

  • podkład: biały PCB

  • klasa szczelności: IP20

  • długość: 5 metrów

  • wymiary: (wys.x szer.): 2,35x10 mm

2835-12V-RGB

Polityka zwrotów

Możesz zwrócić większość nowych, nieotwartych produktów w ciągu 30 dni od daty dostawy, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy. Pokryjemy również koszty wysyłki zwrotnej, jeśli zwrot jest wynikiem naszego błędu (otrzymałeś niewłaściwy lub wadliwy przedmiot itp.).

Powinieneś spodziewać się zwrotu pieniędzy w ciągu czterech tygodni od przekazania paczki nadawcy zwrotnemu, jednak w wielu przypadkach zwrot otrzymasz szybciej. Ten okres czasu obejmuje czas tranzytu potrzebny nam na otrzymanie Twojego zwrotu od nadawcy (od 5 do 10 dni roboczych), czas potrzebny nam na przetworzenie Twojego zwrotu po jego otrzymaniu (od 3 do 5 dni roboczych) oraz czas potrzebny na Twój bank w celu przetworzenia naszej prośby o zwrot pieniędzy (od 5 do 10 dni roboczych).

Jeśli chcesz zwrócić przedmiot, po prostu zaloguj się na swoje konto, przejrzyj zamówienie, korzystając z łącza „Realizuj zamówienia” w menu Moje konto, a następnie kliknij przycisk Zwróć przedmiot(y). Po otrzymaniu i przetworzeniu zwróconego przedmiotu powiadomimy Cię e-mailem o zwrocie pieniędzy.

Wysyłka

Możemy wysłać praktycznie pod każdy adres na świecie. Należy pamiętać, że niektóre produkty podlegają ograniczeniom, a niektóre produkty nie mogą być wysyłane do miejsc międzynarodowych.

Kiedy składasz zamówienie, oszacujemy daty wysyłki i dostawy na podstawie dostępności Twoich produktów i wybranych przez Ciebie opcji wysyłki. W zależności od wybranego dostawcy usług transportowych na stronie z kosztami wysyłki mogą pojawić się szacunkowe daty wysyłki.

Należy również pamiętać, że stawki wysyłki dla wielu sprzedawanych przez nas przedmiotów są oparte na wadze. Masę każdego takiego przedmiotu można znaleźć na jego stronie ze szczegółowymi informacjami. Aby odzwierciedlić zasady firm spedycyjnych, z których korzystamy, wszystkie wagi zostaną zaokrąglone w górę do pełnego funta.

Zobacz także
chat Komentarze (0)